Wręczenie dyplomów 07.06.2022

Dziekan WISIE PK, dr hab. inż. Stanisław M. Rybicki, prof. PK wręczył dyplomy 48 Absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na kierunkach: inżynieria środowiska, energetyka, OZE i infrastruktura komunalna, gospodarka przestrzenna oraz – po raz ostatni kierunku – budownictwo, którzy egzamin dyplomowy składali w 2022 roku.

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPLOMÓW ukończenia studiów wyższych na naszym Wydziale odbyła się pierwszy raz po dwuletniej, pandemicznej przerwie 7 czerwca 2022 r. o godzinie 16.30 w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”.

Wydarzenie uświetnili swoją obecnością prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał – Prorektor ds. nauki PK oraz prodziekani WIŚiE PK: dr hab. inż. Sławomir Grądziel, prof. PK; dr inż. Piotr Beńko i dr inż. Jarosław Müller.

Obok władz i administracji wydziału obecni byli także reprezentanci Katedr i Laboratorium, w ramach których prowadzony był proces kształcenia i w których absolwenci przygotowali swoje prace dyplomowe.

Zgodnie z niepisaną tradycją, wyjątkowego charakteru uroczystościom nadawały togi oraz birety z logotypem wydziału, które absolwenci otrzymali na pamiątkę.

Dziekan WISIE podkreślał, że w imieniu swoim i pracowników Wydziału dziękuje Absolwentom za wspólnie spędzone lata i za trud, który włożyli w zdobycie wykształcenia. – Mam nadzieję, że będziecie dobrze wspominać czas studiów, a Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz Politechnika Krakowska zapisały się nie tylko w Waszych CV ale też w Waszej życzliwej pamięci. Życzę Wam powodzenia i satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym – zakończył.

/Fot. Jan Zych/

Wszystkie zdjęcia z uroczystości obejrzeć i pobrać można tu: foto_DYPLOMY_7.06.2022 Uwaga! Zalecane jest przełaczenie opcji widoku z listy na kafelki (tj. miniatury) zdjęć.