• Wszystkie wersje prezentacji wymagają instalacji uczelnianego kroju czcionki.
  • Prezentacje są to gotowe do edycji puste wersje prezentacji.
  • Szablony są to puste wersje prezentacji do wielokrotnego użytku – otwarcie pliku domyślnie tworzy nową prezentację na podstawie szablonu, który można zapisać w katalogu niestandardowych szablonów.

Wariant 4 i 5 ma możliwość personalizacji. Możliwe jest wykorzystanie prezentacji z zaproponowanymi przez grafika foto-wypełnieniami:

Duży kształt logo PK można wypełnić dowolnym obrazem, który zostanie dopasowany do kształtu logo PK. Wystarczy dodać żądany obraz w miejscu niebieskiego tła, a zostanie on automatycznie docięty bez rozciągania.

Przyjęte standardy mają na celu zachowanie nowoczesnego i profesjonalnego obrazu uczelni.
W przypadku wątpliwości związanych z zastosowaniem zasad wizualizacji prosimy o kontakt ze specjalistą ds. komunikacji i promocji.