Wolne miejsca na szkolenie z projektu „Dostępna PK”

Wolne miejsca na szkolenie z projektu „Dostępna PK”!

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Krakowskiej zaprasza dydaktyków na szkolenia w ramach projektu „DOSTĘPNA PK”, polegającego na podnoszeniu dostępności Uczelni dla Osób z Niepełnosprawnościami (OzN). Szkolenia te mają na celu zwrócenie uwagi pracowników Uczelni na problemy, które ograniczają lub uniemożliwiają OzN pełne korzystanie z usług edukacyjnych oferowanych przez Uczelnię. Harmonogram realizowanych obecnie szkoleń przewiduje terminy: 21 lutego i 27 lutego.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmuje:

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami PK

Pani Angelika Kopeć

E-mail: angelika.kopec@pk.edu.pl

Telefon: 12 628-20-08

Proszę o wykazanie zainteresowania tym szkoleniem, aby Nasz Wydział stawał się bardziej świadomy potrzeb OzN, a także z myślą o ciągłym podnoszeniu naszych kompetencji, również w kontekście przyszłej okresowej oceny pracownika.

Serdecznie zapraszam!

Ambasador dostępności WIŚiE