WIŚiE PIKNIKUJE, czyli Dzień Wydziału 2023 już w piątek 26.05.

W najbliższy piątek, 26 maja 2023 r., w godz. od 10:00 do 14:00 na kampusie PK obędzie się organizowane przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego WIŚIE PK wydarzenie WIŚiE PIKNIKUJE, czyli Dzień Wydziału 2023. Serdecznie zapraszamy Państwa Studentów i Państwa Pracowników do udziału, zwłaszcza, że to pierwszy dzień wydziału po 4 latach przerwy oraz pierwszy pod szyldem Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki. Decyzją JM Rektora PK, prof. Andrzeja Szaraty, studenci naszego wydziału mają w trakcie wydarzenia godziny wolne od zajęć dydaktycznych.

A jakie atrakcje przewidzieli tego dnia organizatorzy?

• Quizy tematyczne w pięciu kategoriach: woda, energia, klimat, smart cities, instalacje
  • Konkursy premiujące nagrodami pomysłowość inżynierską i fantazję studencką
  • Spotkania z zaproszonymi firmami, odwiedzą nas m.in. Wodociągi Miasta Krakowa, Sefako, FrapolMitsubishi Electric LES PolskaJacobs Solutions Inc., Venture, Panasonic, SYSTEM KAN-thermSmay Systemy Wentylacyjne, Mercor, Wilo.
Oczywiście można się spodziewać typowo piknikowej strefy gastro, która też się pojawi!

Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich Pracowników do czynnego udziału w naszym wydziałowym święcie! Pokażmy studentom czym jest Dzień Wydziału! Do zobaczenia w ten piątek przed budynkiem wydziału WIŚiE! Rozpoczynamy o godz. 10:00.