Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej – mgr inż. Mateusz Richter

Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Krakowskiej zawiadamia, że w dniu 11 lipca 2022 r. (poniedziałek) o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Mateusza Richtera pr.: “Stateczność ciężkich maszyn roboczych pracujących na podłożu słabonośnym” w dyscyplinie Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.

Promotor:
dr hab. inż. Aleksander Urbański, prof. PK, Katedra Geotechniki i Wytrzymałości Materiałów, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Joanna Bzówka, Katedra Geotechniki i Dróg, Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej,
prof. dr hab. inż. Waldemar Świdziński, Instytut Budownictwa Wodnego PAN

Obrona doktorska odbędzie się na Sali Obrad Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24, bud. W-2, sala 315).

Egzemplarz rozprawy doktorskiej mgra inż. Mateusza Richtera znajduje się do wglądu w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej, Kraków, ul. Warszawska 24. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki PK.

Załączniki:

1. Skan ogłoszenia