Skip to content

International Conference on Cleaner Energy Transition (ICCET 2024) 21–23 października 2024 r. na kampusie Politechniki Krakowskiej

Katedra Energetyki oraz Centrum Doskonalenia Badań Naukowych PK serdecznie zapraszają pracowników oraz doktorantów Wydziału do udziału w Międzynarodowej Konferencji na temat Czystszej Transformacji Energetycznej – International Conference on Cleaner Energy Transition (ICCET 2024). Konferencja ICCET 2024 odbędzie się w dniach 21–23 października 2024 roku na Kampusie Politechniki Krakowskiej, przy ul. Warszawskiej 24.

Celem ICCET 2024 jest stworzenie platformy komunikacji i współpracy dla czołowych naukowców, inżynierów i decydentów, umożliwiającej wymianę wiedzy i doświadczeń na temat idei, strategii i konkretnych rozwiązań prowadzących w kierunku zielonej transformacji. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie czystych technologii energetycznych, poprawy efektywności energetycznej oraz zrównoważonych praktyk kształtujących przyszłość produkcji i zużycia i magazynowania energii.

Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej ICCET 2024: https://iccet.conrego.app/

 

📅 Ważne daty:

Zgłaszanie abstraktów: do 30 czerwca 2024

Ogłoszenie programu konferencji: 30 września 2024

Okres konferencji: 21 – 23 października 2024

 

🏆 Możliwości publikacyjne:

Najlepsze pełne artykuły będą rekomendowane do publikacji w renomowanych czasopismach ISI, takich jak:

Cleaner Energy Systems (Elsevier)

Cleaner Engineering and Technology (Elsevier)

Energy (Elsevier)

Energy Sources Part A (Taylor & Francis)

Archives of Thermodynamics (Polska Akademia Nauk)

W ramach ICCET 2024 odbędą się warsztaty z zakresu realizacji projektu RESHeat, finansowanego w ramach programu badawczego UE – Horyzont 2020. W ramach warsztatu odbędzie się cykl referatów przedstawiających cel i zakres projektu, kluczowe osiągnięcia i kamienie milowe, zreferowane zostaną główne wyniki projektu oraz demonstracje systemu w warunkach rzeczywistych. Przewidywana jest również wizyta studyjna na instalacji demonstracyjnej.

Szczegóły o Warsztatach RESHeat są dostępne pod adresem: https://resheat.eu/en/h2020-project-workshop/

Informacje o wpisie:

Udostępnij:

Logowanie

Zaloguj się aby zarządzać serwisem www