Zaproszenie na INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2022/2023 połączoną z IMMATRYKULACJĄ STUDENTÓW I ROKU WISIE PK

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia na WISIE PK!

Zapraszamy Państwa we wtorek, 4 października 2022 r. o godz. 9:00 do budynku “Działownia” na Kampusie PK przy ulicy Warszawskiej 24 w Krakowie na uroczystość WYDZIAŁOWEJ INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2022/23.

Kulminacyjny i najbardziej wzruszający punkt tego wydarzenia stanowi zawsze IMMATRYKULACJA STUDENTÓW I ROKU STUDIÓW, która symbolicznie rozpoczyna nowy etap Państwa edukacji. Dlatego zapraszamy wszystkich studentów I roku, niezależnie od stopnia i formy studiów. Jednocześnie prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez wypełnienie krótkiego formularza online.