Egzaminy dyplomowe dla studentów kierunku OZEiK

Przypominamy Państwu, że egzaminy dyplomowe dla studentów kierunku Odnawialne źródła energii i infrastruktura komunalna przeprowadza Wydziałowa Komisja Egzaminacyjna dla OZE.

Sekretarzem Komisji jest dr inż. Justyna Kwaśny z Katedry Technologii Środowiskowych (e-mail:justyna.kwasny@pk.edu.pl; tel. 12 628 28 76; tel. lab. 12 628 28 72).

Komisja ustaliła następujące terminy egzaminów:

I termin – 7 lipca 2022, godz. 10:00, sala 312, Przewodniczący – dr hab. inż. Zbigniew Mucha, prof. PK

II termin – 15 września 2022, godz. – zostanie ustalona w zależności od ilości studentów, sala 312, Przewodniczący – dr hab. inż. Zbigniew Mucha, prof. PK

III termin – 27 września 2022, godz. – zostanie ustalona w zależności od ilości studentów, sala 312, Przewodniczący – dr hab. Tomasz Ściężor.

Uprzejmie prosimy studentów przystępujących do egzaminu o:

1. złożenie niezbędnych dokumentów do Dziekanatu WIŚiE do Pani Agnieszki Klimali, w terminie do 5 dni roboczych przed terminem egzaminu

2. poinformowanie Sekretarz Komisji o tym fakcie drogą mailową.