Ciężarówka GROHE GIVE już 14 października na Politechnice Krakowskiej – zapisz się na szkolenia dla młodych inżynierów i adeptów instalatorstwa

Podczas wizyty ciężarówki szkoleniowej GROHE GIVE na terenie Politechniki Krakowskiej organizatorzy przewidują szkolenia dla 10-12 osobowych grup młodych inżynierów i adeptów instalatorstwa lub branż pokrewnych, ok 90 minut, którzy chcieliby poznać nowe produkty, nowe technologie, ciekawe rozwiązania marki Grohe.

Jednocześnie, przy tej okazji, będą chcieli przeprowadzić pre-eliminacje do zawodów SkillsPoland, Gdańsk 23-25.11.22 w konkurencji instalacje sanitarne i grzewcze.

Zapraszamy chętnych młodych inżynierów, uczniów szkół technicznych lub abiturientów lat poprzednich w wieku 18 – 25 lat. Osoby zgłaszające się powinny mieć wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu instalacji i ogrzewania. Panie bardzo mile widziane.

Pre-eliminacje obejmują:

– część teoretyczną, czyli 40 zamkniętych pytań z branży, 30 min na odpowiedzi

– część praktyczna – zakres podamy w terminie późniejszym, 90 min na wykonanie zadania.

Ważne sprawy:

– ponieważ zawody są międzynarodowe, osoby powinny posługiwać się j. angielskim w sposób pozwalający na komunikacje z innymi, np. innymi zawodnikami;

– umiejętności pracy na miedzi są b. pożądane.

– zaangażowanie, chęć wzięcia udziału w czymś fajnym i dążenie do osiągnięcia postawionego celu jest niezbędne, aby uczniowie mieli szanse na przebrnięcie do zawodów międzynarodowych na których poziom jest szalenie wysoki. Wybrany zawodnik będzie reprezentować Polskę i konkurować z innymi reprezentacjami z innych krajów.

Więcej informacji na temat zawodów i opis tego co robi WorldSkills Polska

W 2021 roku firma Grohe przygotowała wraz z innymi partnerami i przeprowadziła pierwszą edycje zawodów z konkurencji instalacje sanitarne i grzewcze.

Obejrzyj film z tego wydarzenia.