14. Puchar Rektora PK w narciarstwie alpejskim i snowboardzie dla pracowników uczelni – poznaliśmy nowy termin zawodów.

W imieniu Pana Dziekana oraz Pani Koordynator zawodów naszego wydziału Agaty Pawłowskiej-Salach serdecznie zapraszamy do startu w Grand Prix Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki w narciarstwie i snowboardzie o Puchar Dziekana dra hab. inż. Stanisława Rybickiego, prof. PK. Puchar odbędzie się w poniedziałek 30.01.2023 r. w Spytkowicach.

Przypominamy, że udział w zawodach jest bezpłatny, a uczestnicy będą mieli zapewniony transport z Kampusu przy ul. Warszawskiej. Wyjazd autokaru z Kampusu zaplanowany jest o godzinie 14:00, start zawodów o godzinie 18:00.

Osoby niestartujące w zawodach, mające chęć kibicowania naszym zawodnikom, również będą mile widziane.

Agata Pawłowska-Salach (na zdjęciu) przyjmuje zgłoszenia udziału do piątku 27.01.2023 r. do godziny 16:00.

Następne zawody w ramach Pucharu Rektora zaplanowano na:

• 1 lutego – Spytkowice (slalom),
  • 14 lutego – Mosorny Groń (zawody podwójne, slalom gigant),
  • 16 lutego – Spytkowice (zawody podwójne, slalom),
  • 24 lutego – Spytkowice (zawody podwójne, slalom gigant).

Uczestnicy powalczą o puchary dziekanów wszystkich wydziałów PK, a także o puchar kanclerza PK, dyrektora Biblioteki PK i dyrektor Studium Języków Obcych.

Finał zmagań pracowników PK odbędzie się 24 lutego w Spytkowicach.