WIŚiE na FALI, czyli Dzień Wydziału 2024 już w środę 29.05.2024 r.

W najbliższą środę, 29 maja 2024 r., w godzinach 10:00-14:00 na kampusie PK odbędzie się organizowane przez WRSS WIŚIE PK wydarzenie WIŚiE na FALI, czyli Dzień Wydziału 2024. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w naszym wydziałowym święcie! Decyzją JM Rektora PK, prof. Andrzeja Szaraty, studenci naszego wydziału mają w trakcie wydarzenia godziny wolne od zajęć dydaktycznych.

A jakie atrakcje przewidzieli tego dnia organizatorzy?
  • Quizy tematyczne w pięciu kategoriach: woda, energia, klimat, smart cities, instalacje
  • Konkursy premiujące nagrodami pomysłowość inżynierską i fantazję studencką
  • Spotkania z zaproszonymi firmami, odwiedzą nas m.in. MPEC S.A. w Krakowie, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Frapol, Mitsubishi Electric, Jacobs Solutions Inc., Grupa HERZ, ELFRAN, Smay Sp. z o.o.
Można się spodziewać typowo grillowej strefy gastro z kiełbaskami i szaszłykami, która też się pojawi! Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich Pracowników do czynnego udziału w naszym wydziałowym święcie! Pokażmy studentom czym jest Dzień Wydziału! Do zobaczenia w tę środę przed budynkiem wydziału WIŚiE! Rozpoczynamy o godz. 10:00.