Wnioski o przyznanie stypendium naukowego z Własnego Funduszu Stypendialnego PK tylko do 15.05.

Przypominamy, że do poniedziałku 15-go maja można składać wnioski o przyznanie stypendium naukowego z Własnego Funduszu Stypendialnego PK.  Program stypendialny jest skierowany do aktywnych naukowo studentów i doktorantów Politechniki Krakowskiej.  Podstawą  przyznania stypendium jest zgłoszenie we wniosku maksymalnie dwóch znaczących osiągnięć, o których jest mowa w Regulaminie oraz zajęcie odpowiedniej pozycji na liście rankingowej.

Wniosek i Oświadczenie do wniosku – stypendium z WFS oraz załączniki potwierdzające osiągnięcia (wg informacji zawartych w Regulaminie) w wersji papierowej należy złożyć w Dziekanacie Wydziału, pok. 321 lub sekretariacie Szkoły Doktorskiej.

Oprócz tego należy przesłać na adres mailowy dss@pk.edu.pl wypełniony formularz (tylko) wniosku w wersji Word, bez podpisu, w wersji edytowalnej.

Poniżej link do strony PK:

Własny Fundusz Stypendialny Politechniki Krakowskiej