Projektory

Pomoc dot. projektorów multimedialnych można uzyskać dzwoniąc pod poniższe numery telefonu (w godzinach pracy administracji tj. 7:00-15:00):

Problemy z projektorami należy zgłaszać przez formularz.
Proszę zgłaszać również drobne usterki, np. luźne złącza, brak możliwości zwinięcia ekranu czy zakłócenia dźwięku.

Wi-Fi

Na naszym wydziale działa sieć Wi-Fi eduroam
Ewentualne problemy z działaniem Wi-Fi należy zgłaszać przez  formularz lub telefonicznie: 28 31.

Sieć komputerowa

Siecią komputerową zarządza administrator sieci komputerowej złożonej.
Problemy z działaniem sieci należy zgłaszać przez  formularz lub telefonicznie: 28 31.

Sprzęt komputerowy

Sprzętem komputerowym zarządzają poszczególne jednostki

Usterki i awarie urządzeń wydziałowych należy zgłaszać przez formularz. W sytuacjach awaryjnych można uzyskać pomoc w zakresie zagadnień informatycznych pod numerem 25 84.

Strony WWW

Zawartością wydziałowych stron www (treść oraz układ graficzny) zajmuje się promocja wydziału: 28 28.
Problemy techniczne związane z działaniem wydziałowych stron www proszę zgłaszać do administratora serwera przez formularz, a w sytuacjach awaryjnych pod numerem tel. 25 84.

Sala Posiedzeń Kolegium i Rady Wydziału

Salą Posiedzeń Kolegium i Rady Wydziału (s. 315) zarządza Biuro Dziekana
Zapotrzebowanie na urządzenia multimedialne w tejże sali można zgłaszać przez formularz po zarezerwowaniu sali.

Inne usterki

W przypadku usterek powiązanych z budynkiem (m. in. zaniki napięcia, problemy z oświetleniem lub automatycznymi roletami, klimatyzacją, windą czy systemem przeciwpożarowym) a nie z komputerami, należy kontaktować się z administratorem budynku. Usterki zagrażające zdrowiu należy zgłaszać niezwłocznie.